11.8.2019

Fužinar v zadnjih minutah zapravil točko, Dravograd nemočen

NK Nafta Nogometaši Dravograda so gostovali v Lendavi in izgubili s 4:1.
Šport

V soboto so bile na sporedu tekme 3. kroga v drugi slovenski nogometni ligi, kjer imamo Korošci v letošnji sezoni dva predstavnika. Tokrat sta oba zabeležila ničlo.

Gledalci, ki so se zbrali v športnem parku na Ravnah, kjer je domači Fužinar gostil Krško, so videli šest zadetkov, kar trije so padli v sodniškem podaljšku. Krčani so vodili že z 0:2, nato je v 70. minuti izid znižal Nik Fasvald, v 91. pa je Matevž Turkuš zadel za izenačenje (2:2). Zdelo se je, da bo točka ostala na Ravnah, a v 93. minuti so zaradi avtogola Nejca Plaznika gostje spet povedli, končni izid 2:4 pa je v 95. minuti postavil Lovre Čirjak.

Poraz so zabeležili tudi Dravograjčani, ki so gostovali pri lendavski Nafti. Domači so v 50. minut vodili že s 3:0, Evans Adomako je v 82. minuti vodstvo sicer znižal, a sedem minut kasneje se je mreža Dravograjčanov znova stresla. Za končnih 4:1 je zadel Adam Zagorec. Dravograjčani po treh krogih ostajajo pri eni točki in so na lestvici na 14. mestu, Fužinar je s štirimi točkami deveti.